ЧОЛОВІКАМ, ЩО ОБЕРТАЮТЬ ЗЕМЛЮ

ЖУРНАЛ IMPACT: «ХЛІБНИЙ ДАР» – СВІТОВА УКРАЇНСЬКА ГОРІЛКА

Американський галузевий журнал «Impact» підвів підсумки 2014 року для ринку алкоголю. У горілчаному рейтингу перша трійка залишилася незмінною – лідирують Smirnoff, Absolut, на третій позиції – український бренд «Хлібний Дар». За даними видання, було вироблено 6,3 млн дал горілки «Хлібний Дар» в 2014 році, що дозволило їй вийти на перше місце серед українських горілчаних брендів в світі і залишити позаду своїх найближчих конкурентів – Nemiroff та «Хортицю».

Бренд Компанія Виробництво в 2014 році (млн дал) Зміна к 2013 году (%)
Smirnoff Diageo 23 0
Absolut Pernod Ricard 10 -3,3
“Хлібний дар” “Bayadera Group” 6,3 -4
Nemiroff “Немірофф водка” 5,9 -7,5
“Хортица” Global Spirits 5,4 -8

«Хлібний дар» – це найпопулярніша горілка в Україні, яка займає близько 20 % ринку за даними аналітичного агентства RTRI за січень 2015 року та утримує лідерство на ринку вже більше 8 років.

За даними дослідників, виробництво горілки в світі продовжує скорочуватися, трендом стає заміщення цієї категорії віскі, споживання якого вже котрий рік зростає в усьому світі. Втім, в Україні горілка продовжує залишатися найпопулярнішим алкогольним напоєм.

«Успіх ТМ «Хлібний Дар» – це дивовижний приклад, невластивий для українського ринку, де на перший план завжди виходять товари-новинки, а життєвий цикл бренду триває 3-5 років. «Хлібний Дар» з’явився на ринку 12 років тому, і за цей час його якість завоювала прихильність мільйонів споживачів як в Україні, так і по всьому світу, про що явно свідчить присутність у багатьох міжнародних рейтингах на перших позиціях», – прокоментував директор з маркетингу «Баядера Груп» Роман Вашколуп. Нагадаємо, успіх горілки «Хлібний Дар» щорічно відзначається в ще одному авторитетному рейтингу британського журналу «Drinks International», який оцінює продажі горілчаних брендів у світі.

Бренд «Хлібний Дар» знаходиться в управлінні компанії «Баядера Груп»  – одному з найбільших виробників Європи, який займає лідируючу позицію на алкогольному ринку України в категоріях горілки, вермуту та вина.

Довідкова інформація

«Баядера Груп» – найбільша алкогольна компанія Східної Європи, створена в 1991 році. Об’єднує профільні активи в алкогольній галузі – дистрибуторські компанії і власне виробництво лікеро-горілчаних виробів в Україні та Білорусі, вина, вермутів та коньяку, а також є ексклюзивним імпортером найвідоміших світових алкогольних брендів в Україні. Карта експорту нараховує понад 40 країн світу. У штаті компанії працює більше 6000 чоловік. Основні торгові марки: ТМ «Хлібний Дар», ТМ «Козацька Рада», ТМ «Перша Гільдія», ТМ «Цельсій», ТМ «Байка», ТМ «Перепілка», ТМ KOBLEVO, ТМ Marengo.

Опубліковано в Новини