ЧОЛОВІКАМ, ЩО ОБЕРТАЮТЬ ЗЕМЛЮ

Злакове зерно

Злакове зерно – особливий дар природи, що уособлює саме життя. Це геніальне творіння, яке не вимагає удосконалення та поліпшення, основний елемент харчування людини з давніх часів. Наслідуючи природу в її бездоганності, ми створили зернову горілку «Хлібний Дар». Її особливість у тому, що всі рецептури – виключно зернові. Адже саме зернова горілка має справжній і правильний смак, якому традиційно віддають перевагу споживачі з часів зародження цього напою.

Сьогодні «Хлібний Дар» – горілка № 1 в Україні. Ось уже 10 років поспіль торгова марка символізує стабільну, перевірену якість і підтримує справжні цінності: любов до рідної землі та вірність її традиціям, шанобливе ставлення до людей та їх праці. Відповідно до відомого рейтингу The Millionares club 2014, українська ТМ «Хлібний Дар» входить до ТОП 3 найбільших у світі горілчаних брендів за обсягами продажів, нарівні зі світовими гігантами Smirnoff та Absolut.

Опубліковано в Головна

«Хлібний Дар» Класична»

Найгармонійніша за смаком і найпопулярніша горілка в Україні. Класична горілчана рецептура. Золота середина. Нічого зайвого.

1,75 л; 1 л; 0,7 л; 0,5 л; 0,37 л; 0,2 л; 0,1 л

Опубліковано в Головна, Продукти

«Хлібний Дар» Пшенична»

Горілка виготовлена за традиційним українським рецептом. В її основі – артезіанська вода і спирт класу «Люкс» з кращих сортів пшениці. Ця горілка створена для тих, хто цінує справжній горілчаний смак.

1 л; 0,7 л; 0,5 л; 0,37 л; 0,2 л

Опубліковано в Головна, Продукти

«Хлібний Дар» на пророщеному зерні»

При виробництві цього виду горілки використовується унікальна рецептура, основана на настої пророщеного зерна, який надає горілці м’якості та неповторного смаку.

0,7 л; 0,5 л

Опубліковано в Головна, Продукти

«Хлібний Дар» Житня Люкс»

Завдяки ароматному спирту житніх сухарів, кориці та кмину ця горілка має особливу м’якість і смак.

1 л; 0,7 л; 0,5 л; 0,37 л; 0,2 л

Опубліковано в Головна, Продукти

«Хлібний Дар» Озима»

Горілка з благородним смаком, створена з озимих сортів пшениці.

1,75 л;1 л; 0,7 л; 0,5 л; 0,37 л; 0,2 л

Опубліковано в Головна, Продукти

«Хлібний Дар» Українська»

Горілка, приготовлена з використанням настою пшеничних сухарів, який додає м’якості і питкості.

1 л; 0,7 л; 0,5 л; 0,37 л; 0,2 л

Опубліковано в Головна, Продукти

«Хлібний Дар» Бочкова Пшенична

Унікальна рецептура та фінальна витримка в дубових бочках робить напій ще більш м’яким, насичуючи аромат і смак нотами деревини, як в кращих традиціях приготування благородних напоїв.

0,5; 0,2 л

Опубліковано в Головна, Продукти

Сувенірний набір “Хлібний Дар”

ТМ «Хлібний Дар», що випускає зернову горілку № 1 в Україні, представляє сувенірний набір – «Хлібний Дар». Стильна упаковка підкреслює натуральність класичної горілки. Дизайн презентабельного набору нагадує про те, що горілка зроблена з добірного пшеничного зерна, дозрілого під золотим сонцем українських степів. Сувенірний набір «Хлібний Дар» – це справжній подарунок для будь-якого свята.

Опубліковано в Головна, Продукти